+48 669 770 102

info@elektro-stream.pl

Monday - Saturday 7:00 - 15:00

CAREER

Job offers:

Elektryk/elektromonter okrętowy

Miejsce Pracy: Świnoujście

Rodzaj umowy: Umowa o pracę

OPIS STANOWISKA:

  • podłączanie urządzeń elektrycznych, rozdzielni
  • prefabrykacja rozdzielni elektrycznych
  • układanie kabli
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń oraz podzespołów

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • wykształcenie średnie, zawodowe kierunkowe
  • mile widziane będzie doświadczenie w branży stoczniowej
  • uprawnienie eksploatacyjne SEP „E” 1kV
  • komunikatywność i chęć do pracy
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w grupie

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu

Technolog-projektant elektryczny

  • analiza i weryfikacja dokumentacji elektrycznej,
  • uzgodnienia techniczne z klientami,
  • nadzór technologiczny nad prawidłowością procesu produkcji,
  • eliminowanie niezgodności pojawiających się w procesie produkcji,
  • tworzenie schematów elektrycznych,
  • przygotowywanie dokumentacji projektowych, tworzenie dokumentacji powykonawczych,
  • przegotowywanie zestawień materiałowych,

  • wykształcenie średnie, zawodowe kierunkowe lub wyższe kierunkowe
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Umiejętność obsługi programów CAD np. Autocad, WScad, Eplan
  • umiejętność radzenia sobie ze stresem
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Możliwość ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych oraz awansu